Spojte se s námi

Business

Mihails Safro, generální ředitel xpate: „Do našeho týmu jsme přidali 35 vývojářů uprostřed nárůstu přeshraničního eCommerce“

SHARE:

Zveřejněno

on

Vaše přihlášení používáme k poskytování obsahu způsoby, se kterými jste souhlasili, a ke zlepšení porozumění vám. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Noví náboráři přinášejí rozsáhlé odborné znalosti vývojářů v oblasti elektronického obchodu a cloudové infrastruktury společnosti xpate při vytváření bankovních a datových řešení pro klienty

Londýn, Velká Británie. 13. května 2022: xpate, rychle rostoucí poskytovatel zjednodušených přeshraničních platebních řešení, oznámil významné rozšíření svého vývojářského týmu o 35 nových členů týmu, aby urychlil budování služeb zaměřených na zvýšení flexibility a zpracování dat pro obchodníky a akvizitory. 

Nové schůzky s rozsáhlými zkušenostmi s předními platformami elektronického obchodu AliExpress a tvůrcem podnikové cloudové infrastruktury Mirantis přinesou xpate bezkonkurenční úroveň technické obratnosti a silné stránky designu zaměřeného na uživatele. 

Růstové plány společnosti, zaměřené na pomoc zákazníkům s optimalizací platebních toků a snížením provozního rizika, se za posledních 12 měsíců naplnily. Poslední vlna najímání vývojářů zvýšila počet zaměstnanců xpate na 135, z pouhých tří zaměstnanců při založení firmy v roce 2018.

Dynamika xpate byla podpořena spuštěním průlomových služeb, jako je její akviziční platforma Links a její Core Banking Solution (CBS), které urychluje a zjednodušuje integraci s různými akvizičními systémy, aby klientům poskytlo přístup ke zpracování dat v reálném čase. 

Podporou těchto služeb je vývoj vlastního datového skladu společnosti xpate, který společnosti umožňuje shromažďovat a ukládat data na centralizovaném místě, aby pro klienty generovala hlubší analýzu a možnosti vytváření zpráv. Mezi vylepšené funkce služeb patří schopnost nabídnout podnikům automatické odsouhlasení transakcí třetích stran, interní systém monitorování a hlášení incidentů a přizpůsobitelná platební stránka pro obchodníky xpate.

Mihails Safro, generální ředitel společnosti xpate, k tomu říká: „Poslední tři roky byly něco jako smršť, pokud jde o úspěch naší nabídky produktů i růst našeho týmu – konkrétně vývojářů.

Inzerát

„Od založení xpate jsme neúnavně pracovali na vybudování společnosti, která kombinuje technickou vynalézavost se zjednodušeným uživatelským zážitkem, abychom umožnili obchodníkům využít všech příležitostí v přeshraničním elektronickém obchodování. Naši lidé jsou srdcem naší kultury, a proto jsme sestavili různorodý tým talentovaných jednotlivců, kteří nejen chápou důležitost tohoto étosu, ale také nabízejí bezkonkurenční odborné znalosti a zkušenosti napříč finančním sektorem.“

Tyto nejnovější přírůstky do týmu společnosti následují po tom, že xpate dosáhla v roce 2021 statusu hlavního člena Mastercard – významného strategického partnerství, které xpate umožnilo nabízet inovativní řešení novým klientům, posílit své portfolio akvizic obchodníků a využívat rozšířenou škálu produktů a služeb. posílit nabídku na trhu.

Sdílet tento článek:

EU Reporter publikuje články z různých vnějších zdrojů, které vyjadřují širokou škálu úhlů pohledu. Postoje zaujaté v těchto článcích nemusí nutně odpovídat postojům EU Reporter.

Trending