Spojte se s námi

Zábava

Peter Dennelis: Od dinosaurů k majestátním medvědům

SHARE:

Zveřejněno

on

Vaše přihlášení používáme k poskytování obsahu způsoby, se kterými jste souhlasili, a ke zlepšení porozumění vám. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Všichni umělci mají své vlastní jedinečné příběhy, o které se mohou podělit se světem prostřednictvím své práce, a Peter Dennelis není výjimkou. Pracoval po boku některých velkých hráčů v průmyslu produkčního designu, jako je Andy Nicholson, Kate Hawley a Adam Stockhausen. Vytvořil 3D návrhy pro světoznámá studia jako Disney, Warner Bros, Universal Pictures a řadu dalších zavedených společností. Je samozřejmé, že Peter vypiloval své umělecké dovednosti, aby se stal skutečným odborníkem ve svém oboru. Pokud jste viděli Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) nebo Suicide Squad (2016), pak jste nepochybně přišli na chuť mimořádné kvalitě kreativity a designu, které Peter přináší do každého projektu, kterého se dotkne.


Poté, co jsme se posadili s 3D designérem, který se nyní stal NFT umělcem Peterem Dennelisem, a důkladně se ponořili do jeho uměleckého pozadí, jsme si byli naprosto jisti, že bude perfektní volbou pro umělce, který pomůže představit projekt Majestic Bears NFT veřejnosti. .


S pomocí našeho týmu investorů, podnikatelů, odborníků na blockchain a marketingových profesionálů neexistuje žádná překážka, která by mohla The Majestic Bears zastavit. Každý Majestic Bear NFT se může pochlubit svým vlastním jedinečným designem a příběhem – a dokonce i několika tajemstvími, ke kterým získáte přístup po zakoupení.


Před uvedením Majestic Bears na trh postavíme každého z našeho týmu návrhářů do centra pozornosti a podělíme se s vámi o jejich příběh. Všichni mají vysokou úroveň odborných znalostí ve zvoleném stylu. Navíc byly výhradně ručně vybírány přímo od vybraného počtu známých jmen v produkčním průmyslu, jako jsou Universal, Warner Bros a Disney – abychom jmenovali alespoň některé.


Sešli jsme se s Peterem Dennelisem, abychom s ním udělali rozhovor o projektu Majestic Bears NFT a o tom, co ho na něm nejvíce nadchlo. Mluvili jsme také o tom, jaký pro něj byl přechod do světa NFT.

Q: Jaký aspekt projektu Majestic Bear vás nejvíce oslovil?


Peter Dennelis: Musím říct, že to byl nápad vidět mé výtvory ožívat v Metaverse. Chci říct, jedna věc je vidět, jak se vaše návrhy pohybují na obrazovce, ale jakmile se Metaverse rozšíří, bude tak skvělé skutečně interagovat s něčím, co bylo v jednu chvíli jen výplodem mé fantazie.

Inzerát

Otázka: Co jste věděli o NFT, než jste se dostali k Majestic Bears?


Peter Dennelis: Ne tak moc, upřímně. Chci říct, že jsem o NFT určitě slyšel od léta 2021 z různých zdrojů - TV, YouTube, co si jen vzpomenete. Věc se má tak, že jsem stále přesně nevěděl, co to NFT je... Nyní každý týden slyšíme o celebritě, která si koupila Bored Ape a změnila si svůj profilový obrázek. 


Před pár měsíci jsem přiletěl do Miami Beach, abych se zúčastnil Art Basel – výstavy současného umění, kterou pořádají každý rok. Tam jsem potkal Juliena, spoluzakladatele Majestic Bears. Byl v prostoru NFT od jeho počátku a cestoval po různých zemích a hovořil o něm. Na jeho osobnosti bylo prostě něco, co ve mně rezonovalo. Navíc hledal umělce pro svou sbírku... Takže poté, co jsme se párkrát sešli a popovídali si, rozhodli jsme se spojit a pracovat na Majestic Bears společně.

Otázka: Jaké druhy příležitostí mohou umělci získat, když se pustí do prostoru NFT?


Peter Dennelis: Upřímně, o tomto prostoru je stále ještě tolik co se učit, že vám ani nedokážu říct, co je možné a co bude možné v blízké budoucnosti. Vše, co musím říci, je, že pokud se chcete svým uměním živit, vstupte hned. Pokud jste v roce 2000 propásli nákup akcií Amazonu nebo Applu, začněte nyní. NFT jsou stále relativně nové a budou se nadále zdokonalovat.

Sdílet tento článek:

EU Reporter publikuje články z různých vnějších zdrojů, které vyjadřují širokou škálu úhlů pohledu. Postoje zaujaté v těchto článcích nemusí nutně odpovídat postojům EU Reporter.

Trending